Реалізація алгоритму розрахунку прогрівання паперового полотна
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52351Ключові слова:
регенерація мембран, зворотний осмос, очищення водиАнотація
Запропоновано спосіб відновлення продуктивності рулонованих зворотноосмотичних мембранних модулів для очищення питної води, що не зменшує їхніх селективних властивостей.
Посилання
Корнієнко Я. М. Підвищення ефективності регенерації забруднених рулонованих мембранних модулів / Я. М. Корнієнко, С. В. Гулієнко, О. В. Григоренко // Наук. пр. ОНАХТ. – Вип. 45. – ¬ Т. 3. –¬ С. 101-104.
Industrial Water Elements [Електронний ресурс] / Dow Water & Process Solutions. – Режим доступу : http://www.dowwaterandprocess.com/en/products/reverse_osmosis_and_nanofiltration/industrial-elements (да-та звернення 15.05.15).
##submission.downloads##
Як цитувати
Жученко, А. І., & Черьопкін, Є. С. (2015). Реалізація алгоритму розрахунку прогрівання паперового полотна. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 88–91. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52351
Номер
Розділ
АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).