Хімічне перероблення обгорток качанів кукурудзи на волокнисті напівфабрикати

Автор(и)

  • Романія Іванівна Черьопкіна Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Анна Миколаївна Денисенко

DOI:

https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228142

Анотація

У роботі показано, що за хімічним складом обгортки качанів кукурудзи є повноцінною целюлозовмісною сировиною. Досліджено позитивний вплив просочування січки та нетривалої дії хімікатів на показники якості отриманих напівфабрикатів. Показано, що за витрат активного лугу 6 – 14 % в од. Na2O від маси абс. сух. січки за температури 100 – 160 оС отримано напівфабрикати у широкому діапазоні виходу у вигляді напівцелюлози та целюлози високого виходу. Враховуючи щорічну відновлюваність, значні об’єми, дешевизну як відходів кукурудзи, обгортки качанів можна успішно використовувати для перероблення на волокнисті напівфабрикати з високими показниками міцності.

Біографії авторів

Романія Іванівна Черьопкіна, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та технології рослинних полімерів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Анна Миколаївна Денисенко

Аспірант кафедри екології та технології рослинних полімерів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-03-30

Номер

Розділ

ЕКОЛОГІЯ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ