Варіантне параметричне конструювання акустичних концентраторів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.2.2014.51895Ключові слова:
автоматизоване проектування, акустичні концентратор, , варіантне параметричне конструювання, комп’ютерні геометричні моделі, ультразвукове технологічне обладнанняАнотація
Запропоновано методику варіантного конструювання акустичних концентраторів ультразвукового технологічного обладнання. Напрацьовані прийоми раціонального автоматизованого проектування спираються на використання комп’ютерних геометричних моделей, що відображають існуючі варіаційні взаємозв’язки між параметрами форми та розмірів виробів. Розглянуто питання забезпечення ефективної взаємодії геометричних та інших розрахункових моделей для створюваних технічних об’єктів.
Посилання
Гершгал Д. А. Ультразвуковая технологическая апаратура / Д. А. Гершгал, В. М. Фридман. – М. : Энергия, 1976. – 320 с.
Абакумов В. Г. К вопросу о выборе эффективных конфигураций составных концентраторов акустичес-кой энергии / В. Г. Абакумов, А. Г. Трапезон, К. А. Трапезон // Акустичний вісник. – 2009. –
Т. 12. – № 4. – С. 3–9.
Ванін В. В. Визначення та основні положення структурно-параметричного геометричного моделювання / В. В. Ванін, Г. А. Вірченко // Геометричне та комп’ютерне моделювання : зб. наук. праць. – Вип. 23. – Х. : ХДУХТ, 2009. – С. 42-48.
Вірченко Г. А. Структурно-параметричний підхід як загальна методологія комп’ютерного геометрично-го моделювання об’єктів машинобудування / Г. А. Вірченко // Прикладна геометрія та інженерна графі-ка : наук.-техн. зб. – Вип. 83. – К. : КНУБА, 2010. – С. 146-152.
Ванін В. В. Комп’ютерне структурно-параметричне геометричне моделювання як основа для комплекс-ної оптимізації процесів проектування та виробництва об’єктів машинобудування / В. В. Ванін, Г. А. Вірченко, Г. П. Грязнова // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2010. – 5/1 (47). – С. 54-57.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).