Фільтрувальний матеріал для баромембранного очищення води
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2014.51573Ключові слова:
pine cellulose, polyester, polyvinyl alcohol, filtration, distilled water, suspension of barium sulfate, kaolin suspension, bursting resistance, selectivityАнотація
Стаття присвячена отриманню з сульфатної хвойної вибіленої целюлози фільтрувального матеріалу для очищення води від завислих і колоїдних частинок, що обумовлюють її каламутність. Досліджено вплив вмісту лавсанового волокна та клею на основі полівінілового спирту на механічні та експлуатаційні характеристики фільтрувального матеріалу.
Ключові слова:Посилання
Гончарук В. В. Перспективы развития фундаментальных и прикладных исследований в области физики, химии и биологии воды / В. В. Гончарук, А. В. Мамченко, Н. А. Клименко. – К. : Наукова думка, 2011. – 407 с.
Роговин З. А. Основы химии и технологии производства химических волокон / З. А. Роговин. – М. : Хи-мия, 1965. – 291 с.
Фляте Д. М. Свойства бумаги / Д. М. Фляте. – М. : Лесн. пром-ть, 1970. – 456 с.
Крылатов Ю. А. Проклейка бумаги / Ю. А. Крылатов, И. Н. Ковернинский. – М. : Лесн. пром-ть, 1987. – 288 с.
Горячий Н. В. Электромембранные процессы [Электронный ресурс] / Н. В. Горячий. – М. : РХТУ
им. Д. И. Менделеева, 2007. – Режим доступа : http://www.membrane.msk.ru/books/?id_b=14.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).