КОНЦЕНТРУВАННЯ РОЗЧИНУ ХЛОРИДУ АМОНІЮ НА МЕМБРАНАХ МФФК І ПВХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2013.79121Ключові слова:
мембрана, концентрування, питома продуктивність, ступінь відбору пермеату.Анотація
Проаналізовано можливість концентрування розчину хлориду амонію на мікрофільтраційних мембранах МФФК і ПВХ контактною мембранною дистиляцією. Визначено найкращі умови концентрування.
Посилання
El-Bourawi M. S. A framework better understanding membrane distillation separation process (Review) / M. S. El-Bourawi, Z. Ding, R. Ma, M. Khayet // J. Membr. Sci. – 2006. – V. 285 – P. 4-29.
Змієвський Ю. Г. Дослідження процесу контактної мембранної дистиляції в процесі виробництва лакто-зи / Ю. Г. Змієвський, В. Г. Мирончук, Д. Д. Кучерук // Харчова промисловість. – 2011. –
№ 10. – С. 291-296.
Мирончук В. Г. Застосування мембранної дистиляції в процесі утилізації післяспиртової зернової барди / В. Г. Мирончук, Л. В. Корнієнко// Обладнання та технології харчових виробництв : темат. зб. наук. пр. / голов. ред. О. О. Шубін ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Баранов¬сь¬кого. – 2011. – Вип. 27. – С. 131-135.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).