МОДЕЛЮВАННЯ АЛГОРИТМУ ПЕЙДЖА Й КУМУЛЯТИВНИХ СУМ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ДЕФЕКТІВ У КАНАЛАХ ЗВ’ЯЗКУ З ОБ’ЄКТОМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2016.78225Ключові слова:
дефект, відновлювання дефектів, алгоритм Пейджа.Анотація
За результатами досліджень послідовних алгоритмів виявлено зміни математичного очікування й дисперсії сформованого алгоритму, що дозволяє виявити тип дефекту. Визначено середню тривалість знаходження відхилень й відновлення дефектів. Установлено шляхи визначення ймовірності помилкового виявлення дефекту.
Посилання
Бродський Б. Е. Про завдання якнайшвидшого виявлення моменту зміни імовірнісних характеристик випадкової послідовності / Б. Е. Бродський, Б. С. Дарховский // Автоматика і телемеханіка. – 1983. – № 10. – C. 125–131.
Бродський Б. Е. Непараметрический метод виявлення моментів перемикання двох випадкових послідов-ностей / Б. Е. Бродський, Б. С. Дарховский // Автоматика і телемеханіка. – 1989. – № 10. – C. 66–74.
Кербер М. Л. Термопластичные полимерные композиционные материалы для автомобилестроения /
М. Л. Кербер, Т. П. Кравченко // Пластические массы. – 2000. – № 9. – C. 34–40.
Коритін А. М. Автоматизація типових технологічних процесів і установок : навч. посіб. / А. М. Коритін, Н. К.Петров, С. Н. Радімов. – К. : ІЗМН, 1988. – 432 с.
Строганов Р. П. Комп’ютерне управління технічними системами / Р. П. Строганов, Л. В. Бабко,
В. С. Корольов. – К. : ІЗМН, 1999. – 110 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).