ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕДАТНИХ ФУНКЦІЙ ЗА СИСТЕМОЮ ЗВИЧАЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ У КАНОНІЧНІЙ ФОРМІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2016.78224Ключові слова:
передатна функція, диференціальні рівняння, MatLabАнотація
Вирішено задачу визначення передатних функцій елементів системи керування, що описується системою диференціальних рівнянь у канонічній формі. Наведено алгоритм розв’язку, спосіб опису вихідних даних у пам’яті ЕОМ і реалізація засобами MatLab. Здійснено тестування підходу на контрольному прикладі.
Посилання
Дорф Р. Современные системы управления / Р. Дорф, Р. Бишоп. – М. : Лабор. базовых знаний, 2002. – 832 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Кубрак, А. І., Ковалюк, Д. О., & Сполович, Р. Ю. (2016). ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕДАТНИХ ФУНКЦІЙ ЗА СИСТЕМОЮ ЗВИЧАЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ У КАНОНІЧНІЙ ФОРМІ. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 135–140. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2016.78224
Номер
Розділ
АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).