ОПТИМІЗАЦІЙНІ ЗАДАЧІ, ЩО ВИРІШУЮТЬ В ІНТЕГРОВАНІЙ АВТОМАТИЗОВАНІЙ СИСТЕМІ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ВОДОЗБЕРЕЖЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2016.77975Ключові слова:
очищення стічних вод, інтегрована автоматизована система керування, рівні керування підприємством, водозбереженняАнотація
Розглянуто математичну постановку оптимізаційних задач на трьох рівнях керування сучасною маловідходною технологією, що надасть можливість перейти до розроблення алгоритмічного та програмного забезпечення інтегрованої автоматизованої системи керування процесами водозбереження.Посилання
Kraus T. W. Using a self-turning PID for front line process control / T. W. Kraus, T. Y. Myron // PAGR. – 1995. – № 8 (36). – Р. 56–67.
Kerese J. Energieesporende Steurung der Alrobstufe durch Mickroprozessor / J. Kerese // Wasserwirt-Wassertechnik. – 1994. – № 5 (34). – P. 112–113.
Hohue G. Proze Bautomatierungs system DCI 4000 sur Abwasserbehauldung salagen / G. Hohue // Korrespond. Abwasser. – 1994. – № 8 (31) – P. 667–671.
##submission.downloads##
Як цитувати
Жученко, А. І., Осіпа, Р. А., & Осіпа, Л. В. (2016). ОПТИМІЗАЦІЙНІ ЗАДАЧІ, ЩО ВИРІШУЮТЬ В ІНТЕГРОВАНІЙ АВТОМАТИЗОВАНІЙ СИСТЕМІ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ ВОДОЗБЕРЕЖЕННЯ. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 108–110. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2016.77975
Номер
Розділ
РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).