Дослідження роботи роторно-плівкового апарата з висхідним потоком
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2014.52838Ключові слова:
роторно-плівковий апарат, висхідний потік, тонка плівка, гальмівний ефектАнотація
Проведено експериментальне дослідження середньої товщини плівки, гальмівного впливу стінки на рідину в роторно-плівковому апараті з висхідним потоком.
Посилання
Василинец И. М. Роторно-пленочные аппараты в пищевой промышленности / И. М. Василинец,
А. Г. Сабуров. – М. : Агропромиздат, 1989. – 136 с.
Пленочная тепло- и массобменная апаратура / под ред. В. М. Олевского. – М. : Химия, 1988. – 240 с. – (Сер. «Процессы и аппараты химической и нефтехимической технологии»)
Hadley G. F. A Mathematical and Experimental Study of a Climbing Film Evaporator / G. F. Hadley,
A. L. Thomas // Ind. Eng. Chem. – 1960. – 52, № 1. – P. 71–74.
Канторович З. Б. Основы расчета химических машин и аппаратов / З. Б. Канторович. – М. : Госмашиз-дат, 1960. – 743 c.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).