Автоматизація черв’ячної машини для виготовлення бортових кілець пневматичних шин
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52355Ключові слова:
пневматична шина, металокорд, гумування, черв’ячна машина, пусковий періодАнотація
Розроблено автоматизовану систему керування й захисту черв’ячної машини для виготовлення заготовок бортових кілець пневматичних шин під час робочого режиму й повторного пуску. Ефективність системи з ПІ-регулятором апробовано на ПАТ «Росава».
Посилання
Машина одночервячная для переработки резиновых смесей типа МЧХ-160-Л-СБ: Паспорт. – 241361. – К. : Киевский завод «Большевик», 1978. – 100 с.
Экструзионный агрегат «VA 90» : техническое описание, руководство по обслуживанию и уходу
D-5644-08. – Т. 2. – [Б. м. : б. и. : б. г.], 10 с.
Кольцеделательное оборудование для изготовления бортовых колец для легковых автомобилей «ЛИБЕ-ПАЛ» мод. 610 : руководство по обслуживанию и уходу, 09/2008, код 610-10. – [Б. м. : б. и. : б. г.], 40 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).