Гаряче пресування флютингу
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52240Ключові слова:
паперове полотно, гаряче пресування, кінетичні закономірностіАнотація
Експериментально досліджено кінетику гарячого пресування паперу для гофрування (флютингу). Одержано залежності сухості флютингу від тривалості його перебування в зоні пресування, температури вала, лінійного тиску в захваті преса та маси квадратного метра флютингу.
Посилання
Примаков С. П. Технологія паперу і картону / С. П. Примаков, В. А. Барбаш. – К. : ЕКМО, 2002. – 396 с.
Марчевський В. М. Обладнання лісового комплексу. Дослідження процесів і устаткування целюлозно-паперових виробництв / В. М. Марчевський, О. О. Семінський, В. В. Петров. – К. : НТУУ «КПІ», 2011. – 148 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Мельник, О. П., Марчевський, В. М., Биковець, Д. П., & Василенко, М. М. (2015). Гаряче пресування флютингу. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 31–34. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52240
Номер
Розділ
ХІМІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).