Системно-факторний підхід у підготовці інженерів-механіків хімічного машинобудування
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2015.52219Ключові слова:
системно-факторний підхід, інженер-механік, обладнання, хімічні виробництва і підприємства будівельних матеріалів, напрям машинобудування, завдання, фактори, системно-факторна модельАнотація
Розглянуто системно-факторний підхід для інженерів-механіків за напрямом «Машинобудування» спеці-альності «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», який реалізується цілеспрямовано для посилення їхнього професійного рівня за фахом.
Посилання
ДК 003:2010. Національний класифікатор України «Класифікатор професій». – К. : Соцінформ, 2010.
Казак І. О. Врахування специфіки професійних обов’язків інженерів-механіків у дисципліні «Про-
цеси, апарати і машини галузі» / І. О. Казак // Вісн. Нац. техн. ун-ту України «Київ. політехн. ін-т» : сер. «Хім. інженерія, екологія та ресурсозбереження». – 2014. – № 2 (13). – С. 13–17.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).