Техніко-економічний аналіз модернізації хімічного обладнання
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.2.2014.52145Ключові слова:
ехніко-економічний аналі, модернізація хімічного обладнання, капітальні вкладення, річний економічний ефект.Анотація
Встановлено, що техніко-економічний аналіз є важливою складовою розроблення нового обладнання хімічних виробництв. Доведено, що модернізація обладнання, поєднана з капітальним ремонтом, є альтернативою придбанню нового та дозволяє зекономити матеріальні й людські ресурси. Запропоновано конкретні економічні показники, що дають змогу виконувати техніко-економічні розрахунки при модернізації хімічного обладнання.
Посилання
Ефективність інноваційно-інвестиційної діяльності / С. Ф. Покропивний, А. П. Новак. – К. : КНЕУ, 1997. – 181 с.
Экономическое обоснование инженерных решений / С. Ф. Покропивный. – К. : Техника, 1985. – 206 с.
Основы технико-экономического анализа инженерных решений / А. Э. Розенплентер, В. С. Сычев,
С. П. Чернышов, И. С. Шур. – К. : Вища школа, 1989. – 124 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).