Кінетика біогазової утилізації паперового паковання
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2014.51641Ключові слова:
біогаз, паперове паковання, утилізаціяАнотація
Розроблено математичну модель біогазового перероблення відходів паперового паковання, одержано її аналітичний розв’язок. Наведено теоретичні та експериментальні залежності кількості виділеного біогазу від тривалості перероблення за різних температур субстрату, за сталих концентраціях сухих речовин й ферменту та результати перевірки їх адекватності.
Посилання
Баадер B. Биогаз: Теория и практика / В. Баадер, E. Доне, М. Брен¬дерфер ; пер. с нем. – М. : Колос, 1982. – 148 с.
Эдер Б. Биогазовые установки. Практическое пособие / Б. Эдер, Х. Шульц. – Zorg Biogas, 2008.
Касаткин А. Г. Основные процессы и аппараты химической технологи / А. Г. Касаткин – М. : Госхими-здат, 1961.
Франк Каменецкий Д. А. Диффузия и теплопередача в химической кинетике / Д. А. Франк-Каменец¬кий. – М. : Наука, 1987. – 502 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).