ЗАЛЕЖНІСТЬ ПИТОМОЇ ЕЛЕКТРОПРОВІДНОСТІ ВУГІЛЬНОЇ ШИХТИ ВІД ТЕМПЕРАТУРИ, СТУПЕНЮ ГРАФІТИЗАЦІЇ ТА ГРАНУЛОМЕТРИЧНОГО СКЛАДУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2014.51503Ключові слова:
питома електропровідність, кокс, графіт, температура, гранулометричний складАнотація
Використовуючи експериментальні дані про електропровідність сипкого коксу та графітованих сумішей, одержано залежності, що дозволяють визначати питомий електричний опір залежно від вмісту сирого й графітованого коксу в суміші в діапазоні температур від 20 до 1000 °С, а також питомого електричного опору для сирого коксу й графітованої суміші залежно від її гранулометричного складу.
Посилання
Агроскин А. А. Тепловые и электрические свойства углей / А. А. Агроскин. – М. : Гос. науч.-техн. изд-во лит. по черной и цветной металлургии, 1959.
Агроскин А. А. Определение электросопротивления углей и сланцев при нагревании / А. А. Агроскин, M. C. Петренко // Заводская лаборатория. – 1948. – № 7. – С. 807–812.
Шулепов С. В. Физика углеграфитовых материалов / С. В. Шулепов. – М. : Металлургия, 1972. – 256 с.
Лутков А. И. Тепловые и электрические свойства углеродных материалов / А. И. Лутков. – М. : Метал-лургия, 1990. – 176 с.
Чирка Т. В. Теплопровідність та електропровідність сипучих вуглецевих матеріалів : автореф. дис… канд. техн. наук / Т. В. Чирка. – К., 2013. – 20 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).