Аналіз проблем утилізації поліетилену в Україні та шляхів їх подолання у світі
DOI:
https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228143Анотація
Проведено аналіз сучасних проблем утилізації поліетилену, що пропорційно зв’язані з ростом кількості міського населення та споживацьких потреб людства. Широке розповсюдження поліетилену через значний спектр сфер його використання є однією з причин росту кількості відходів. Визначено, що зменшення обсягів відходів можна досягнути шляхом впровадження циркулярної економіки або використання відходів ПЕ як альтернативних матеріалів, зменшення зменшення кількості матеріалів для виробництва пластмасових виробів, продовження терміну служби продуктів шляхом їх повторного використання, щоб відкласти утилізацію, де це можливо.
##submission.downloads##
Опубліковано
2021-03-30
Як цитувати
Шилович, Т. Б., & Омельчук, І. В. (2021). Аналіз проблем утилізації поліетилену в Україні та шляхів їх подолання у світі. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 74–81. https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228143
Номер
Розділ
ЕКОЛОГІЯ ТА РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).