Феномен консервативно-збуреної рівноваги в умовах різних реакторів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228137Анотація
Досліджувався феномен консервативно збуреної рівноваги (conservatively perturbed-equilibrium – CPE) в умовах різних типів реакторів (в ациклічній та циклічній системі): реактора ідеального витиснення («steady-state plug flow reactor, PFR, РІВ») та реактора ідеального змішування («steady-state continuous stirred tank reactor, CSTR, РІЗ»). Феномен консервативно збуреної рівноваги проявляється, як в РІВ, так і в РІЗ. При одних і тих же константах швидкості ациклічна система в РІВ характеризується великими значеннями «надрівноважного» перетворення (конверсії), ніж ациклічна система в РІЗ. Аналогічно при одних і тих же константах швидкості циклічна система в РІВ характеризується великими значеннями «надрівноважного» перетворення (конверсії), ніж циклічна система в РІЗ.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).