Аналіз особливостей конструкції гвинтового живильника з метою удосконалення його роботи
DOI:
https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228085Анотація
У статті проведено аналіз існуючих типів живильників та особливостей конструкції гвинтового живильника, визначені його переваги і недоліки. В результаті аналізу обрано спосіб удосконалення конструкції гвинтового живильника на основі модернізації гвинта з метою підвищення ефективності роботи машини. Удосконалена конструкція гвинта має в зоні завантаження спіральну поверхню і циліндричний кожух меншого діаметру, ніж діаметр спіральної поверхні і циліндричного кожуха основного гвинтового живильника, що забезпечує усунення скупчення матеріалу всередині жолоба і підвищує експлуатаційну надійність та безперебійність роботи машини.##submission.downloads##
Опубліковано
2021-03-30
Як цитувати
Казак, І. О., & Мотрич, В. А. (2021). Аналіз особливостей конструкції гвинтового живильника з метою удосконалення його роботи. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 22–30. https://doi.org/10.20535/2617-9741.1.2021.228085
Номер
Розділ
ХІМІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).