Застосування модифікованих пшеничних крохмальних клеїв для підвищення фізико-механічних показників в процесах виробництва паперу та картону
DOI:
https://doi.org/10.20535/2617-9741.3.2020.217908Ключові слова:
модифікований пшеничний крохмальний клей, виробництво паперу та картону, ступінь млива, витрата крохмального клеюАнотація
З метою підвищення фізико-механічних показників паперової продукції проведено експериментальні дослідження із застосуванням модифікованих пшеничних крохмальних клеїв в процесах виробництва паперу та картону. Визначено оптимальний градус млива макулатурної маси та оптимальну витрату крохмального клею.
Посилання
Дулькин Д. А. Современное состояние и перспективы использования вторичного волокна из макулатуры в мировой и отечественно индустрии бумаги / Д. А. Дулькин, В. А. Спиридонов, В. И. Комаров. Архангельск: Изд-во Арханг. гос. техн. ун-та, 2007. 1118 с.
Примаков С. П., Барбаш В. А. Технологія паперу і картону: Навч. посіб./ Друге видання, переробл. Київ: ЕКМО, 2008. 425 с.
Плосконос В.Г., Якименко О.С. "Використання методу групового врахування аргументів для розроблення інформативних планів експерименту в дослідженні систем виробництва паперу та картону"/Вісник НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, 2019, Наук.зб., № 1 (18), с.92 -96.
Кикоть В.С., Плосконос В.Г. Идентификация характеристик сложных проектируемых систем с использованием самоорганизации и топологического метода анализа. Автоматика, 1986. №3. с.34-42.
Плосконос В.Г. "Нові тенденції в методології дослідження стану складних систем картонно-паперового виробництва"/Вісник НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження. 2020. Наук.зб. № 1 (19). с.65 -70.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).