DOI: https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2018.143399

Системний підхід до визначення та аналізу технологічних проблем в системах виробництва паперу та картону з мінімальним споживанням свіжої води

Віктор Григорович Плосконос

Анотація


Використано методологію системного підходу до складних систем з метою виявлення та аналізу  проблем в системах водокористування виробництва паперу та картону з мінімальним споживанням свіжої води, що використовується на технологічні потреби. Визначено фактори, зміна яких впливає на стан технологічної системи виробництва, а також  рівні їх варіювання з метою подальшої розробки максимально інформативної та шумостійкої матриці експериментальних досліджень та  математичних моделей, які можливо використовувати для прогнозування стану системи.

Ключові слова


складна система; система водокористування; мінімальне споживання свіжої води; фактори; стан технологічної системи виробництва паперу та картону; матриця експериментальних досліджень

Повний текст:

PDF

Посилання


Плосконос В.Г. "Методологія дослідження динаміки функціонування складних систем виробництва паперу та картону» / Вісник НТУУ "КПІ" Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження. Наук.зб. № 1(15), с.71-74.

Плосконос В.Г. "Структурні аспекти взаємодії та математичні моделі елементів складних систем виробництва паперу та картону» / Вісник НТУУ "КПІ" Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження. Наук.зб. № 2(16), с. 35-38.
ISSN: 2617-9741 (Print); ISSN: 2664-1763 (Online)