Віброекструзійне формування плоских фібробетонних виробів з підвищенною поздовжньою орієнтацією фібр
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2018.143345Ключові слова:
віброекструзія, фібробетон, орієнтація фібрАнотація
Для виготовлення якісних фібробетонних плоских плит авторами була запропонована нова конструкція віброекструдера з направляючим пристроєм у вигляді дельтоїда. Удосконалений апарат дозволяє використовувати фібробетонні суміші різних складів, досягаючи при цьому переважно поздовжньої орієнтації фібр у всьому виробі. Запропонована методика розрахунку степені орієнтування фібр при плині фібробетонної суміші в каналі бункера віброекструдера і у готовому плоскому виробі. Визначено вплив геометрії формуючого каналу на розташування дисперсної арматури у виробі. Розроблено програму і надано результати розрахунку розташування фібр у плоскій плиті товщиною 40 мм. Результати роботи передбачається використовувати при проектуванні нового віброекструзійного обладнання для виготовлення фібробетонних виробів.Посилання
Переработка термопластичных материалов / Э. Бернхард. – М. Госхимиздат. 1962. – 747 с.
Микаэли В. Экструзионные головки для пластмасс и резины: Конструкции и технические расчеты / Пер. с англ. яз.; Под ред. В.П. Володина. – СПб.: Профессия, 2007. – 472 стр., ил.
Лукашова В. В., Мікульонок І. О., Радченко Л. Б. Екструзія пінополімерів: монографія. НТУУ «КПІ», 2011. – 175 c.: іл. бібл.: с. 163–172. – 300 прим.
##submission.downloads##
Як цитувати
Андреєв, І. А., & Гайдін, Є. М. (2018). Віброекструзійне формування плоских фібробетонних виробів з підвищенною поздовжньою орієнтацією фібр. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 7–11. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2018.143345
Номер
Розділ
ХІМІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).