НЕВИЗНАЧЕНА МОДЕЛЬ РЕАКТОРА У ВИРОБНИЦТВІ МАС-ТИЛ НА ОСНОВІ МИЛЬНИХ ЗАГУСНИКІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2017.119489Ключові слова:
мастила на мильних загусниках, реактор періодичної дії, система керування, невизначена модель.Анотація
Розглянуто сучасне й перспективне технічне рішення щодо зменшення енергозатрат у процесі виробництва мастил на основі мильних загусників. Проаналізовано існуючі типи моделей для реакторів змішування. Отримано математичну модель процесу у реакторі з урахуванням параметричної невизначеності. Сформульовано можливі шляхи подальшого удосконалення керування процесом виробництва мастил на основі мильних загусників.Посилання
Бондаренко Б. И. Альбом технологических схем процессов переработки нефти и газа / Б. И. Бондаренко, О. Ф. Глаголева, Г. И. Глазов [и др.]. – М. : Химия, 2003. – 103 с.
Поляк Б. Т. Робастная устойчивость и управление / Б. Т. Поляк, П. С. Щербаков. – М. : Наука, 2002. – 303 с.
Иоффе И. И. Инженерная химия гетерогенного катализа / И. И. Иоффе, Л. М. Письмен. – Л. : Химия, 1965. – 456 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-05-15
Як цитувати
Коржик, М. В., & Коротинський, А. П. (2017). НЕВИЗНАЧЕНА МОДЕЛЬ РЕАКТОРА У ВИРОБНИЦТВІ МАС-ТИЛ НА ОСНОВІ МИЛЬНИХ ЗАГУСНИКІВ. Вісник НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”. Серія: Хімічна інженерія, екологія та ресурсозбереження, (1), 119–124. https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2017.119489
Номер
Розділ
АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).