УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ВОЛОГОСТІЙКОГО ТАРНОГО КАРТОНУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2306-1626.1.2017.119471Ключові слова:
тарний картон, поверхневе проклеювання, вологостійкість, поглинання води, витрати клею, модифікація.Анотація
Виконано експериментальне дослідження удосконалення технології виробництва вологостійкого картону. Отримано графічні залежності поверхневого всотування води (Коббх) для проклеєних в масі картонних зразків та поверхневого всотування води (Коббх) для зразків з поверхневим покриттям від витрати клею.
Посилання
Кожевников С. Ю., Ковернинский И. Н. Химия и технология СКИФ для бумаги. – М. : Изд-во Московского государственного университета леса, 2010. – 91 с.
Ковернинский И. Н., Кожевников С. Ю. Нанохимия упрочнения бумаги: сб. тр. 3-й межд. науч-практ. конф. СПб. 14–15 октября 2010 г., СПб.: СПбГТУРП, 2010. – С. 22–27.
Гартман К. Применение крахмала в мокрой части бумагоделательных машин: доклад фирмы «АVЕBЕ» в ОАО «Гипробум» 21 сентября 2012 г., СПб. – 2012. – С. 15–38.
Смолин А. С. Paperprodric – новая эффективная упрочняющая добавка // Целлюлоза. Бумага. Картон, 2010. № 7–8. – С. 28–30.
Лазутіна Т. П. Спосіб поверхневої проклейки паперу та картону // Патент № 996595.: 1981. – 4 с.
Мороз В. М., Лазутіна Т. П. Спосіб поверхневої проклейки паперу та картону / Патент № 39094.: 2009
Шилович Т. Б., Блайвас І. Ю. Експерементальні дослідження модифікації тарного картону шляхом поверхневого проклеювання [Текст] // Міністерство освіти і науки України. Клуб пакувальників України. Національний університет харчових технологій АТ “Київський міжнародний контрактовий ярмарок”. Матеріали доповідей XV Науково – правктичної конференції молодих вчених “Новітні технології пакування” – Додаток до журналу “Упаковка” – 2016. – С. 90.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).